Bize Müsaade filmi oyuncuları ve konusu: Bize Müsaade nerede çekildi?

Bize Müsaade filmi oyuncu kadrosuyla ve konusuyla ekrana gelecek olmasıyla birlikte araştırılmaya başladı. Beyaz perdenin ardından ilk defa televizyonda seyircisi ile buluşacak yapımın yönetmen koltuğunda filmin başrol oyunlarından Giray Altınok oturuyor. 2019 yapımı film bu akşam saat 20.00’de Kanal D’de olacak.

BİZE MÜSAADE FİLMİ KONUSU

Bize Müsaade, bir iş için akıl hastanesine gittiklerinde kendilerini beklenmedik durumların içinde bulan üç arkadaşın hikayesini konu ediyor. Tv sektöründen yakın arkadaş olan bir yönetmen, bir oyuncu ve bir senarist, danışmanlık vermek için Büyükada’da bir akıl hastanesine gider.

Üç arkadaş iş için geldikleri hastanede görmemeleri gereken bir olaya şahit olur ve bu durum üzerine başhekim Sinan tarafından hastaneye hapsedilir. Hastaneden kurtulmaya çalışan üç arkadaşın, özgürlüklerine kavuşmaları için mükemmel bir plan yapmaları gerekir.

BİZE MÜSAADE OYUNCULARI

Giray Altınok

Fırat Albayram

Sami Aksu

Fatih Al

Ferit Aktup

Ferdi Sancar

Elit Andaç Çam

BİZE MÜSAADE FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

‘Bize Müsaade’ filminin çekimleri, Validebağ Adile Sultan Kasrı, Büyük Ada ve Ümraniye Nakkaş Platoları üçgeninde gerçekleşti.

Yaşamak Güzel Şey konusu ve oyuncuları: Yaşamak Güzel Şey nerede çekildi?

About admin

Check Also

Arnavut kaldırımı nasıl yazılır? TDK Arnavut kaldırımı yazılışı birleşik mi, ayrı mı?

18.06.2022 15:52 Son Güncelleme: 18.06.2022 15:54 Türki Dil Kurumu resmi internet adresinde kelimelerin doğru yazılışları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.