Mutluluk Zamanı filmi konusu ve oyuncuları! Mutluluk Zamanı nerede çekildi?

Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer’in senaryosunu yazdığı, Şenol Sönmez’in yönetmen koltuğunda oturduğu “Mutluluk Zamanı” bu akşam TV ekranında izleyiciyle buluşacak. Kusursuz bir hayata sahip olan iki gencin sürpriz şekilde yollarının kesişmesini konu edinen Mutluluk Zamanı filminin oyuncuları ve nerede çekildiği araştırılıyor.

MUTLULUK ZAMANI FİLMİ KONUSU

Mert, müşterilerini hayata karşı ayakları dimdik yere basan insanlara dönüştüren ‘mutluet.com.tr ‘ şirketinin sahibidir. Geçmişiyle yüzleşmeden kendi mükemmel hayatını yaratan Mert ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada’nın yolları sürpriz bir şekilde kesişir. Mert’in hayatı Ada’yı tanıdıkça değişmeye başlar. Mert’i tanıdıkça ona aşık olan Ada ise ne kadar duygularına engel olmaya çalışsa da başarılı olamaz. Kendisini hep kaybeden biri olarak gören Ada’nın ağabeyi Tarık’ın hayatı ise Mert’le tanıştığında bambaşka bir hal alır. Fakat ne Cengiz’in Mert’in kız kardeşine aşık olduğundan haberi vardır; ne de Ada’nın abisinin Mert’ten çapkınlık dersleri aldığından.

MUTLULUK ZAMANI OYUNCULARI

Barış Arduç – Mert

Elçin Sangu – Ada

Cengiz Bozkurt – Tarık

Dila Bayrak

Levent Öktem

Nazlı Kar

Kerem Hakan Ilçin

MUTLULUK ZAMANI NEREDE ÇEKİLDİ?

Mutluluk Zamanı çekimlerinin bir kısmı Prens Adaları içerisinde yer alan Heybeliada’da gerçekleşti. 10 Kasım 2017 tarihinde izleyiciyle buluşan film, aynı zamanda İstanbul’un farklı ilçe ve semtlerinde çekildi.

Eski Köye Yeni Adet filmi oyuncuları ve konusu! Eski Köye Yeni Adet nerede çekildi?

About admin

Check Also

İklab Nedir, Ne Vakti Olur? İklab Örnekleri…

İklab, diğer adıyla Tenwin Harekesi olarak da bilinir. Öz ya da yüksek olmak üzere iki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.