Tamer Karadağlı’dan Pınar Altuğ itirafı: Keşke…

08 Ekim 2021 Cuma – 10:16 | Son Güncelleme : 08 10 2021 – 10:16

‘Çocuklar Duymasın’ dizisinde Haluk karakterine hayat veren Tamer Karadağlı, Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan programında çok özel açıklamalarda bulundu.

Tamer Karadağlı, ‘Dur Bir Dinle’ programında genç meslektaşlarıyla ilgili eleştirilerde bulundu: Şimdiki oyuncuların hepsi birbirine benziyor. Bana çok inandırıcı gelmiyorlar. Ben bir role hazırlanırken bu adam nasıl yetişmiştir, nasıl giyinir, nasıl bir saat takar hepsini düşünürüm.

 

Şimdi dizilerde bütün kızlar neredeyse aynı bakıyor. Bütün jönler kirli sakallı. Holding sahibini oynuyor ama kirli sakallı. Türkiye’deki holding sahiplerinden hiçbirini öyle görmedim. O yüzden belki de onları tanımıyorum. Benim bir role hazırlanırken kilo almam, kilo vermem, saçımı kazıtmam o yüzden farklı geliyor. Hepsi, mesleğe saygıyla alakalı.

 

“HER ZAMAN İÇİMDE BİR ACI OLDU”

 

Tamer Karadağlı’nın ‘Çocuklar Duymasın’daki partneri Pınar Altuğ, hakkında aldatma haberleri çıkınca diziden ayrılmıştı. Karadağlı, o dönemle ilgili bir itirafta bulundu: Pınar’a da söyledim, ‘Keşke sen ayrıldığında ben de ayrılsaydım’ dedim. O her zaman içimde bir acı oldu. Olması gereken oydu. Ama o zamanki şartlar, televizyonculuk farklıydı.

About admin

Check Also

Anka Kuşu Nedir, Neyi Temsil Eder? Anka Kuşu Hikayesi Neyi Anlatır?

 Anka Kuşu Nedir?  Anka kuşu aynı zamanda diğer ismine Zümrüdüanka kuşu olarak bilinmektedir. Kökeni ise …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.