Çağla Şıkel’den aşk açıklaması: Fakir insanla da beraber olurum

08 Ekim 2021 Cuma – 9:37 | Son Güncelleme : 08 10 2021 – 9:37

Geçtiğimiz aylarda oyuncu Kaan Yıldırım’la aşk yaşadığı haberleriyle gündem olan, bu iddiaları “Sadece arkadaşız’ diyerek yalanlayan manken Çağla Şıkel, “Hayatınızda biri var mı?” sorusunu cevapladı.

Çağla Şıkel, Kenan Doğulu’nun Harbiye Açıkhava konserini dinlemeye gelenler arasındaydı. Mini tarzı ile dikkat çeken 42 yaşındaki manken, konsere yalnız geldi. 

 

Çocuklarını evde bıraktığını söyleyen Şıkel, “Onları daha erken saatlerde olan konserlere götürmeye çalışıyorum. Bugün evdeler çünkü okulları var” dedi. 

 

“HAYATIMDA KİMSE YOK”  

 

Muhabirlerin “Hayatınızda biri var mı?” sorusuna ünlü model, “Eğer birisi olursa ben de isterim beraber geleyim, konserde müzik dinleyim ama şu an yok” cevabını verdi. 

 

Çağla Şıkel, “Çok zengin, çok fakir benim için fark etmez. Allah’a şükür benim her şeyim var. Fakir insanla da beraber olurum” ifadelerini kullandı. 

 

Bir dönem şarkıcı Kenan Doğulu ile aşk yaşadığı konuşulan Çağla Şıkel, basın mensuplarının bu konuyu hatırlatması üzerine soruları cevapsız bıraktı. 

 

 

“HİÇ SORMAYIN” 

 

Geçtiğimiz ay Etiler’de görüntülenen Şıkel, kendisine Kaan Yıldırım’la hakkında çıkan aşk haberlerini sormak isteyen muhabirlere, “Hiç sormayın” diyerek karşılık vermişti. 

 

Kaan Yıldırım’ın adını duyunca sinirlenen Şıkel, “Arkadaşlık diye açıklamalar yapıldı ama daha sonrasında görüşmeye devam ettiniz mi?” sorusuna, “Hayatımda sizin kadar komik soru soran görmedim. Bence biraz ders çalışmanız lazım” demişti. 

 

2008-2015 yılları arasında 51 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ ile evli kalan Çağla Şıkel’in, Kuzey ve Uzay adında iki erkek çocuğu bulunuyor. 

About admin

Check Also

Anka Kuşu Nedir, Neyi Temsil Eder? Anka Kuşu Hikayesi Neyi Anlatır?

 Anka Kuşu Nedir?  Anka kuşu aynı zamanda diğer ismine Zümrüdüanka kuşu olarak bilinmektedir. Kökeni ise …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.