Resmen duyuruldu! EFT, havale, FAST… Hepsi için geçerli

AA |  06 Ekim 2021 Çarşamba – 13:58 | Son Güncelleme : 06 10 2021 – 13:58

Banka müşterilerini ilgilendiren önemli karar! EFT, havale, FAST… Hepsini kapsıyor. Resmi açıklama geldi. Albaraka Türk’ten önemli adım. Birçok avantaj aynı anda sunuluyor. “Eflatun Bankacılık” sistemi hayata geçirildi. Kadın müşterilere özel olarak sunulan bankacılık hizmetinde kredi kartı ücreti alınmayacak. Ayrıca TL, döviz veya altın gibi tüm cari ve katılma hesaplarından hiçbir koşul gerektirmeksizin hesap işletim ücreti alınmayacak.

EFT, havale, FAST gibi hizmetleri artık banka müşterilerinin neredeyse tamamı kullanıyor. Tüketiciler bu ve diğer bankacılık hizmetlerinden avantajlı koşullarla yararlanmak istiyor. Albraka Türk banka müşterileri için harekete geçti.

Albaraka’dan yapılan açıklamada, “Eflatun Bankacılık” kapsamında  Eflatun kredi kartı müşterilerine özel konut, sağlık ve ‘concierge’ başlıkları  altında özel asistanlık hizmetlerinin sunulduğu kaydedilerek, “Eflatun Bankacılık  çatısı altında kadınlara özel ürün ve hizmet sunan Albaraka Türk, ‘Kadına Değer’  mottosuyla kadınlara ve onların ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetlerini  özelleştiriyor.” ifadelerine yer verildi.

Açıklamada, katılım bankacılığı sektöründe bir ilk olan ve Eflatun  Bankacılık çatısı altında kadınlara yönelik ürün ve hizmet sunmaya başlayan  Albaraka Türk’ün, özel bankacılık deneyimi ile, kart aidat ücreti olmayan ve  kadınlara özel marka iş birlikleri sunan Eflatun kredi kartı, avantajlı katkı  paylı Eflatun BES imkanlarını sunduğu belirtildi.

Dijital kanallarından yapılacak 7/24 FAST, EFT ve Havale gibi  işlemlerde “Masrafsız Bankacılık”ın yanı sıra TL, döviz veya altın gibi tüm cari  ve katılma hesaplarından hiçbir koşul gerektirmeksizin hesap işletim ücretinin  alınmayacağı aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Eflatun kredi kartı sahiplerine sunulan asistanlık hizmetleri başlığı  altında yer alan ‘Konut Yardım Hizmetleri’ kapsamında; ‘Konut Bilgi Hattı’,  ‘çilingir gönderim hizmeti’, ‘su tesisatı hizmeti’, ‘elektrik tesisatı hizmeti’,  ‘cam işleri hizmeti’, ‘profesyonel ev destek hizmetleri’ ve ‘kuru temizleme  hizmeti’ sağlanırken, ‘Sağlık Hizmetleri’ kapsamında; ‘premium diş check up’,  ‘sağlıklı beslenme ve diyetisyen hizmeti’ sunuluyor. ‘Concierge Hizmetleri’  kapsamında ise kadın müşterilere özel; ‘çiçek, çikolata gönderim hizmeti’,  ‘fitness, yoga ve pilates rezervasyon hizmeti sunulmaktadır.”       

 

About admin

Check Also

İklab Nedir, Ne Vakti Olur? İklab Örnekleri…

İklab, diğer adıyla Tenwin Harekesi olarak da bilinir. Öz ya da yüksek olmak üzere iki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.