Ekuban İtalya’ya gittiğine bin pişman


06 Ekim 2021 Çarşamba – 13:40

Bordo-Mavili kulu¨bu¨n ‘kal’ ısrarlarına kars¸ın adeta I·talya’ya kac¸ar gibi giden Caleb Ekuban bin pis¸man.


 


Ganalı oyuncu transfer oldugˆu Genoa takımında istedigˆini bulamadı.


 

Karadeniz Gazetesi’nin haberine göre Genoa formasıyla 5 mac¸a c¸ıkan Ekuban, gol ve asist u¨retemezken C¸izme medyası da 27 yas¸ındaki oyuncuyu ko¨tu¨ performansı nedeniyle eles¸tirdi. Trabzonspor‘da 103 mac¸a c¸ıkan Caleb Ekuban 29 gol attı, 18 de asist yaptı. 


 


BAKASETAS’TAN 11 MİLYON TL!


 


Trabzonspor’da attığı kritik goller nedeniyle taraftarın ‘Çilingir’ lakabını taktığı Bakasetas, bu sezonki futboluyla hem takımına katkı sağladı hem de kulübün önemli bir gelir elde etmesinde büyük pay sahibi oldu.


 

Abdullah Avcı’nın bütün karşılaşmalarda 11’de şans tanıdığı Yunan futbolcu, ligin kalan bölümünde 5 gol ve 3 asistle oynadı. Fırtına’nın topladığı 18 puanın 13’üne direkt olarak etki eden başarılı on numaranın bu performansı kulübün kasasına 11 milyon 250 bin TL prim girmesini sağladı.
About admin

Check Also

Vaspurakan Savaşı! Vaspurakan şimdiki adı nedir? Tarihte Vaspurakan valileri! Alparslan Büyük Selçuklu Vaspurakan valisi!

Vaspurakan şehri nerede sorusu sıkça araştırılıyor. TRT 1 ekranlarında yayımlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Vaspurakan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.