Kuruçeşme aşk şarkılarıyla ışıldadı – Son Dakika Magazin Haberleri

Konserin ikinci yarısında Mehmet Erdem, sahneye Türk popunun en güçlü kadın yorumcularından Aşkın Nur Yengi ile birlikte çıktı. İki güçlü ses bir araya geldikleri Kuruçeşme sahnesinde ‘Allah’tan Kork’ ve ‘Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam’ şarkılarını seslendirdiler. Birlikte söyledikleri muhteşem düetlerle hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşatan ikili ayakta alkışlandı.

Konserin ilerleyen dakikalarında Erdem, sahneyi Aşkın Nur Yengi’ye bıraktı. Ünlü şarkıcı konserine ‘Yazık’ şarkısıyla başladı. Aşkın Nur Yengi, konseri boyunca 90’lara imzasını atan ‘Kara Çiçeğim’, ‘Yalancı Bahar’, ‘Ay İnanmıyorum’ ve ‘Serserim Benim’ gibi en sevilen şarkılarını seslendirdi.

 

Muhteşem konserin finali, Mehmet Erdem’in bir kez daha sahneye çıkmasıyla renklendi. Ünlü sanatçılar yeniden birlikte seslendirdikleri “Sevdan Olmasa”, “Hey Gidi Koca Dünya” ve “Allah’tan Kork” şarkılarıyla hayranlarını mest etti.

 

 

About admin

Check Also

Arnavut kaldırımı nasıl yazılır? TDK Arnavut kaldırımı yazılışı birleşik mi, ayrı mı?

18.06.2022 15:52 Son Güncelleme: 18.06.2022 15:54 Türki Dil Kurumu resmi internet adresinde kelimelerin doğru yazılışları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.