2 bin TL fatura gönderdiler! Düğüne gelmeyenlere…

29 Ağustos 2021 Pazar – 16:03 | Son Güncelleme : 29 08 2021 – 16:03

Faturası ağır oldu. Düğüne gelmeyenlere 2 bin liralık ödeme çıkardılar. Sosyal medya bu olayla çalkalanıyor. Yeni evli bir çift, ‘Düğüne geleceğiz’ demelerine rağmen katılım göstermeyenlerin evine yaklaşık 2 bin TL’lik fatura gönderdi.

ABD’de yaşayan ve evlilik kararı alan Doug Simmons ve Dedra McGee adlı çift, Jamaika’daki Royalton Negril Resort & Spa’da bir düğün organize etti. Düğün için davetiye gönderen Doug ve Dedra, davetlilerden katılım durumları konusunda bilgi vermelerini istedi. Evlilik heyecanı yaşayan çift, davetlilerden çok sayıda “Evet geliriz” yanıtı aldı.

ABD’nin Chicago kentinde yaşayan 44 yaşındaki Doug Simmons ve 43 yaşındaki Dedra McGee, düğün günü geldiğinde katılma sözü veren davetlilerden birçoğunun gelmediğini gördü.

 

Kısa süre sonra ise düğüne gelmeyen davetliler kendilerine gönderilmiş bir fatura ile karşılaştı. 240 dolar yani yaklaşık 2 bin lira boruçlı olduklarını ifade eden faturadaki notta, “Bu miktar, katılmayacağınıza dair bizi aramadığınız veya bize uygun bir bildirimde bulunmadığınız, ayırttığınız ama boş kalan koltuklarınız için bize borçlu olduğunuz tutardır. Zelle veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Lütfen bize ulaşın ve sizin için hangi ödeme yönteminin uygun olduğunu bildirin. Teşekkürler!” yazıyordu.

 

Katılmadıkları bir düğünün faturasıyla karşılaşan ve şaşkınlıklarını sosyal medyada yansıtan davetlilerin isyanı ise, binlerce kez paylaşıldı ve viral oldu.

 

About admin

Check Also

Arnavut kaldırımı nasıl yazılır? TDK Arnavut kaldırımı yazılışı birleşik mi, ayrı mı?

18.06.2022 15:52 Son Güncelleme: 18.06.2022 15:54 Türki Dil Kurumu resmi internet adresinde kelimelerin doğru yazılışları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.