Yardım bahanesiyle iş arkadaşına cinsel istismar! ‘Beni ona vermeyin’

18 Ağustos 2021 Çarşamba – 11:02 | Son Güncelleme : 18 08 2021 – 11:02

İzmir’de parasını alamadığı işyerinde servis şoförü olarak çalışan kişi genç kadına yardım edeceğini söyledi ama iş arkadaşının aklında aslında çirkin bir plan vardı. Kanal D’den İhsan Yalçın ve Neyfel Salman’ın özel haberi.

İzmir’de geçtiğimiz hafta yaşandı o olay. 29 yaşındaki Çağla Toksoy’un ayrıldığı iş yerinden alacağı vardı. Patronları da sürekli oyalıyordu. Ona yardım etmek için devreye giren arkadaşıysa ona hayatının en büyük şokunu yaşatacaktı.

 

“Tekstil işine girmiştim. Haftalık para alacaktık; ama alamadık paralarımızı…”

 

ALACAĞI İÇİN YARDIM ETMEK İSTEDİ

 

Aynı şirkette servis şoförlüğü yapan kişi Çağla Toksoy’u aradı, yardım edeceğini söyledi. Oysa ki niyeti yardım etmek falan değildi. Aklında iğrenç bir plan vardı. O adam Çağla Toksoy’u aradı. Otomobille evinin önünden aldı. İşyerine gideceklerdi; öyle yapmadı. Direksiyonu tam ters istikamete kırdı.

 

“Beni işyerine götüreceğim diye aldı. Beni Karşıyaka Barış Anıtı’na götürüp bana orada cinsel istismarda bulundu.”

 

Genç kadın bağırdı, direnmeye çalıştı. Saldırgan da o sırada Çağla Toksoy’un boğazını sıkıp ölümle tehdit ediyordu. 

 

BENİ ONA VERMEYİN! 

 

“Çok boğuştuk. Elinden kurtuldum. Orada bekçilerin yanına sığındım. O panikle onlara diyebildiğim tek şey beni ona vermeyindi. Peşimden arabayla geldi çünkü. Tekrar beni almak için.” 

 

O anda güvenlik görevlileri kadına sahip çıktı, polisi aradı, ekipler kısa süre sonra saldırganı yakaladı, ama o şahıs sonra serbest bırakıldı:

 

“Ne olursunuz sesimi duyun. benim ölmem mi gerekiyordu; o şahısın tutuklanması için. şuan test sonucunu bekliyorum. 90 gün boyunca bu insan diyemeyeceğim varlık serbest şu anda dışarıda…

 

Genç kız, hastaneye götürüldü muayeneden geçirildi. İstismarcının serbest kalması ikinci şoku yaşattı. En ağır cezaya çarptırılmasını istedi. 

About admin

Check Also

Vaspurakan Savaşı! Vaspurakan şimdiki adı nedir? Tarihte Vaspurakan valileri! Alparslan Büyük Selçuklu Vaspurakan valisi!

Vaspurakan şehri nerede sorusu sıkça araştırılıyor. TRT 1 ekranlarında yayımlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Vaspurakan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.