Eda Nur Kaplan intiharı ile yeni iddia! Eda Nur Kaplan intihar etmedi mi, annesi mesajları gösterdi!

  • Haberler »
  • Gündem Haberleri »
  • Eda Nur Kaplan intiharı ile yeni iddia! Eda Nur Kaplan intihar etmedi mi, annesi mesajları gösterdi!

18 Ağustos 2021 Çarşamba – 14:54 | Son Güncelleme : 18 08 2021 – 14:54

Türkiye’nin konuştuğu Eda Nur Kaplan’ın ölümüyle ilgili çarpıcı iddia ortaya atıldı. 18 yaşında intihar eden Eda Nur Kaplan’ın annesi, intihar olayının gerçekleştiği evde bulunan kişiler hakkında suç duyusunda bulundu. İşte Eda Nur Kaplan intiharı…

Ankara’da iki kişinin tecavüzüne uğradıktan sonra intihar eden Eda Nur Kaplan’ın ölümü ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. 

Tarihler 7 Ağustos 2021’i gösterdiğinde Çankaya’da yürekleri yakan bir olay yaşandı. Yusuf G., ve Mehmet A.’nın tecavüz ettiği Eda Nur Kaplan, arkadaşının 15’inci kattaki evinden atlayıp canına kıydı.

Türkiye’nin konuştuğu olayda çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. 18 yaşında intihar eden genç kızın annesi, intihar olayının gerçekleştiği evde bulunan kişiler hakkında suç duyusunda bulundu. Gerekçe olarak da kızının kendisine 4 saat arayla gönderdiği mesajları sundu.

Konuyla ilgili çok önemli bilgiler veren avukat Begüm Ece Pazarcı ise şu açıklamaları yaptı;

Dosyada araştırılması gereken hususlar var. İntihar günü Eda Nur, saat 8 gibi annesine “Her şey yoluna girecek. İyiyim. Sen de üzülme. Yarın kahvaltı hazırla yanına geleceğim” diye mesaj atıyor. Ertesi gün için annesiyle plan yapıyor. Saat gece 12 civarı ise Eda, “Anne artık küçük kızın bazı olaylara dayanamıyor. Kızını çok harcadılar” diye mesaj atıyor.

Evdekiler ise saat 22.00’da uyuduklarını söylüyor. Anne de bu iki farklı mesajdan şüphelenerek evdeki kişilerden şikayetçi oluyor.

“BEN EDA’NIN ABLASIYIM”

Öte yandan sır olayla ilgili şok bir iddia daha ortaya atıldı. A Haber’in haberine göre; Olay yerinde ifade veren bir kişi, “Ben Güler Kaplan’ım. Eda’nın ablasıyım” diyerek kendisini tanıttı. Ancak bu kişinin Eda’nın ablası olmadığı, Güler Kaplan’ın kimliğini taşıdığı anlaşıldı.

 

About admin

Check Also

Vaspurakan Savaşı! Vaspurakan şimdiki adı nedir? Tarihte Vaspurakan valileri! Alparslan Büyük Selçuklu Vaspurakan valisi!

Vaspurakan şehri nerede sorusu sıkça araştırılıyor. TRT 1 ekranlarında yayımlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Vaspurakan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.