Ecem Erkek’e teklif yağıyor! – Son Dakika Magazin Haberleri

18 Ağustos 2021 Çarşamba – 11:54 | Son Güncelleme : 18 08 2021 – 11:58

‘Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?’ filmindeki rolüyle büyük beğeni toplayan Ecem Erkek’e teklif yağıyor. Erker, bir süre önce Güldür Güldür Show’dan kendi isteğiyle ayrılmıştı.

Hürriyet gazetesinden Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; yapımcıların adeta kapısını aşındırdığı Ecem Erkek’e yeni sezon için tam 12 dizi teklifi geldi.

 

 

Yeni sezonda kadrosunda olmayacağı ‘Güldür Güldür Show’da ‘Naime’ karakteriyle alkış alan 32 yaşındaki başarılı oyuncu, dizilerin yanı sıra dört sinema filmi ve iki reklam filmi teklifi de aldı.

 

Önce biraz tatil yapmayı planlayan Ecem Erkek’in, sonrasında senaryoları okuyarak, yeni sezon için bir karar vereceği öğrenildi.

 

“BİR SONRAKİ DURAKTA GÖRÜŞELİM”

 

Ecem Erkek, ‘Güldür Güldür’e böyle veda etmişti:

“Oyunculuk bir yolculuk hem de upuzun. En keyiflisi de durduğun duraklar. Zaten uzun yolculuklarda da öyledir ya dinlenmek için durduğunda oranın havası, yediğin yemek, içtiğin çay bambaşkadır. Benim için de ‘Güldür Güldür’ öyleydi. Harika bir duraktı. Çok eğlendim, arkadaşlarımı çok sevdim. Sizler yaptığım ‘şeyi’ kabul ettiniz. Şimdi tekrar yola koyuluyorum. Gelecek sezon ‘Güldür Güldür’de olmayacağım. Bir sonraki durakta görüşelim.”

About admin

Check Also

Arnavut kaldırımı nasıl yazılır? TDK Arnavut kaldırımı yazılışı birleşik mi, ayrı mı?

18.06.2022 15:52 Son Güncelleme: 18.06.2022 15:54 Türki Dil Kurumu resmi internet adresinde kelimelerin doğru yazılışları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.