Sosyetede büyük kavga! Ünlü isimler birbirini darp etti

17 Ağustos 2021 Salı – 9:06 | Son Güncelleme : 17 08 2021 – 9:06

Model Dilara Kurşun ve oyuncu sevgilisi Tufan Kılıç, sosyetik Ertan-Sena Uyanık çiftiyle trafikte kavga etti. Sena Uyanık, Dilara Kurşun’u saçından sürükleyip darp etti, Dilara Kurşun da Sena Uyanık’a vurdu. Ertan Uyanık, Tufan Kılıç’a yumruk atarken, Kılıç da ona kafa attı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

2016 Miss Turkey Güzellik Yarışması’yla adını duyuran ünlü model Dilara Kurşun ve oyuncu sevgilisi Tufan Kılıç, 2 Haziran günü İstanbul’da bir AVM’de yemek yedi. Akşam saatlerinde araçlarıyla AVM’den ayrılan ikili, iddiaya göre yolda ilerlerken trafikte seyir halindeki başka bir aracın sürücüsüyle tartışmaya başladı. Araçta bulunan diğer isimler; sosyete camiasının tanınmış çifti Ertan-Sena Uyanık’tı.

 

ÜNLÜ MODEL SAÇINDAN SÜRÜKLENDİ

 

SENA Uyanık, Dilara Kurşun’u saçlarından sürükleyerek yüzünü tırnaklayarak darp ederken, Ertan Uyanık ise Tufan Kılıç’a yumruk attı. Kurşun, Sena Uyanık’a saldırırken, Kılıç ise Ertan Uyanık’a kafa attı. Tarafları site güvenliği sakinleştirdi.

 

ŞİKAYETÇİ OLDULAR

 

İddiaya göre; Tufan Kılıç ve Sema Uyanık trafikte birbirlerini geçmeye çalıştı. Uyanık; ikamet ettiği sitenin girişinde Kılıç’ın sürdüğü aracı gördü. Taraflar arasında yarım kalan tartışma burada da devam etti. Aracından inen Ertan Uyanık, Tufan Kılıç’a ‘Ne biçim araba sürüyorsun?’ diyerek tepki gösterdi. Kılıç ise küfürler savurdu. Bunun üzerine Ertan Uyanık ve Kılıç birbirlerine sinkaflı sözlerle hakaret etmeye başladı. Araçtan inerek kavgaya müdahale etmek isteyen ünlü model Dilara Kurşun, Kılıç’ın yanına gittiğinde ise Ertan Uyanık’ın eşi de aracından indi… Birbirlerini darp eden tarafların karşılıklı şikayeti sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (Sabah)

 

About admin

Check Also

Arnavut kaldırımı nasıl yazılır? TDK Arnavut kaldırımı yazılışı birleşik mi, ayrı mı?

18.06.2022 15:52 Son Güncelleme: 18.06.2022 15:54 Türki Dil Kurumu resmi internet adresinde kelimelerin doğru yazılışları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.