St. Johnstone maçından sonraki tavrı tepki çekti!


14 Ağustos 2021 Cumartesi – 9:52

Galatasaray’da Başkan Burak Elmas yüksek maliyeti nedeniyle gözden çıkarılan Radamel Falcao ile görüşerek kendisine kulüp bulmasını istemişti. Fatih Terim de Kolombiyalı yıldızı dün oynanan St. Johnstone maçının kadrosuna almamıştı. İstenmeyen adam Falcao’dan flaş bir hamle geldi.


 

Sosyal medyayı çok aktif bir şekilde kullanan yıldız futbolcu, Galatasaray‘ın St. Johnstone galibiyetle ilgili tek bir paylaşım bile yapmadı. Daha önce sakatlığı nedeniyle oynayamadığı maçlardan sonra sürekli Sarı-Kırmızılı takımla ilgili paylaşımlarda bulunan Falcao’nun gösterdiği tavır, “Galatasaray’ı kafasından silmiş” yorumlarını da beraberinde getirdi. Başkan Burak Elmas’ın yaptığı, “Falcao’nun yıllık brüt maliyeti 9.5 milyon dolar” açıklamasının da bu tavırda etkili olduğu belirtiliyor.
About admin

Check Also

Vaspurakan Savaşı! Vaspurakan şimdiki adı nedir? Tarihte Vaspurakan valileri! Alparslan Büyük Selçuklu Vaspurakan valisi!

Vaspurakan şehri nerede sorusu sıkça araştırılıyor. TRT 1 ekranlarında yayımlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Vaspurakan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.