Senem Kuyucuoğlu kız arkadaşıyla dudak dudağa!

  • Haberler »
  • Magazin Haberleri »
  • Senem Kuyucuoğlu kız arkadaşıyla dudak dudağa! Tescilli güzelin fotoğrafları olay oldu

14 Ağustos 2021 Cumartesi – 10:37 | Son Güncelleme : 14 08 2021 – 10:37

Eski Türkiye güzeli Senem Kuyucuoğlu, yarı Rus yarı İranlı sevgilisi Medis Mir’le ayrıldıktan sonra tenisçi Yasemin Ada Börü’yle aşk yaşamaya başlamıştı. Mutlu bir beraberlikleri olduğunu her fırsatta dile getiren Kuyucuoğlu, Instagram hesabından sevgilisiyle dudak dudağa poz verdi.

Tescilli güzel Senem Kuyucuoğlu yeni sevgilisiyle verdiği pozlarla gündeme geldi. Uyuşturucu bağımlılığından tedavi olarak kurtulan tescilli güzel, şu sıralar tenisçi sevgilisi Yasemin Ada Börü’yle yaşadığı ilişkiyle gündemde.

 

İkili son olarak Instagram’dan dudak dudağa pozlarını paylaştı.

 

“HAYATIMI MAHVETTİM”

 

2009 Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu, Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu ‘Katarsis’ programına konuk olmuştu. Türkiye’de ve Amerika’da modellik yaptığı dönemde basına servis edilen cinsel içerikli görüntüleriyle çok konuşulan Kuyucuoğlu, “Hayatım alt üst oldu. Kendi hayatımı kendi ellerimle mahvettim” demişti.

“Cinsel eğilimim de dahil yaşadığım her şeyi insanlardan uzakta yaşamayı tercih ettim” diyen Kuyucuoğlu, “En yakın arkadaşım tarafından afişe edildim. Bu kadar şeyi saklayıp, bir anda kendimi odak noktası olarak buldum. Bu çok rencide ediciydi” dedi.

About admin

Check Also

Arnavut kaldırımı nasıl yazılır? TDK Arnavut kaldırımı yazılışı birleşik mi, ayrı mı?

18.06.2022 15:52 Son Güncelleme: 18.06.2022 15:54 Türki Dil Kurumu resmi internet adresinde kelimelerin doğru yazılışları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.