Şeyma Subaşı sevgilisini ailesiyle tanıştırdı!

Şeyma Subaşı’nın annesi teknede çalan müziğe kendini kaptırdı. Dans etmeye başlayan anne Subaşı’ya kızı Şeyma da eşlik etti. Ünlü ismin paylaştığı videoda arkadan gelen ses dikkat çekti. Anne-kızın dans ettiği sırada teknede bulunan bir kişinin ‘anasına bak kızını al diyecekler, yandık artık…’ sözleri şaşırttı.

ŞEYMA’YA BÜYÜK TEPKİ

 

Subaşı, geçtiğimiz hafta yangınlarla boğuşan Bodrum’da tekne üzerinden bu fotoğrafını yayınlamıştı. Türkiye’nin dört bir yanında yangınlar sürerken Şeyma Subaşı’nın bu paylaşımları sosyal medyada tepki toplamıştı.

 

“TEKNE BİZİM TEKNEMİZ DEĞİL”

 

Subaşı, kendisine gelen eleştirilerin ardından konuyla ilgili açıklama yapmıştı. Ünlü isim, “Hakkımda çıkan ülkemiz yanarken teknede eğlendiğim haberleri asılsızdır. Tekne bizim teknemiz değildir! Ülkece bu görüntülere şahit olmak acı verici. Biz de herkes kadar yaşanan bu talihsiz olaylar adına çok üzgünüz. En kısa zamanda yangınların sona ermesi için dua ediyoruz.” ifadelerini kullanmıştı.

 

Şeyma Subaşı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ailesini tanıştırdı

 

Şeyma Subaşı, yaklaşık yedi aydır birlikte olduğu Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi’den evlilik teklifi almış ve sevgilisine ‘evet’ yanıtını vermişti. Kısa sürede alınan evlilik kararı sonrasında hamile olduğuna ilişkin iddialarla sık sık gündeme gelen Subaşı, sonunda bebek beklediğini itiraf etmiş ve evliliklerini de ertelediklerini duyurmuştu.

 

DÜĞÜN İPTAL OLDU

 

Subaşı, “Dedikodular doğru, hamileyim. Bu yüzden evlenmek için acele ettik. Sonradan da gerek olmadığına karar verdik. Şimdilik düğünü erteleyip hamileliğin tadını çıkarmak istiyoruz. Tüm dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Bundan sonra olacaklar için heyecanlıyım.” ifadelerini kullanmıştı. Subaşı yaşadığı stres yüzünden bebeğini kaybettiğini duyurmuş ve sevgilisinden ayrılmıştı.

About admin

Check Also

Vaspurakan Savaşı! Vaspurakan şimdiki adı nedir? Tarihte Vaspurakan valileri! Alparslan Büyük Selçuklu Vaspurakan valisi!

Vaspurakan şehri nerede sorusu sıkça araştırılıyor. TRT 1 ekranlarında yayımlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Vaspurakan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.