Demet Akalın gözyaşlarına boğuldu ve yardım göndereceğini duyurdu!

02 Ağustos 2021 Pazartesi – 15:25 | Son Güncelleme : 02 08 2021 – 15:25

Demet Akalın, Bodrum’a 20-25 bin liralık yardım göndereceğini sosyal medya hesabından gözyaşları içinde duyurdu.

Ünlü isimler ülkemizin çeşitli yerlerinde çıkan yangılarla ilgili üzüntülerini sosyal medya sayfasından paylaşıyor. Demet Akalın’da video çekerken gözyaşlarına boğuldu.

 

Türkiye’de çok sayıda noktada orman yangınlarıyla mücadele sürüyor. Orman Müdürlüğü, Antalya, Muğla ve Tunceli şehirlerinde 7 noktada yangının sürdüğünü duyururken, Son 6 günde 35 ilde 130 orman yangınının kontrol altına alındığını açıkladı.

 

Ünlü isimlerde yaşanan bu olaya kayıtsız kalmadı. Birçok isim yangın bölgesine yardım için kolları sıvadı. Bunlardan biri de Demet Akalın oldu. Sosyal medya sayfasından bir paylaşım yapan Demet Akalın, yangın için gerekli yardımı yapacağını belirttiği anlarda gözyaşlarına boğuldu.

 

 

 

“Soğuk su depolu kamyon bulmaya çalışıyorum… Birkaç yere telefon açtım ama… Sağ olsun Emrullah’la ben de 20 25 bin TL’lik malzeme alıyoruz. Köpek maması, yanmaz ayakkabı, pil birkaç bir şey daha yarın kamyonumuz çıkacak Bodrum’a…”

 

EVİNİ AÇTI

 

Şarkıcı Demet Akalın, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’a seslenmiş ve Torba’da bir aileyi evinde misafir edebileceğini söylemişti…

 

About admin

Check Also

Arnavut kaldırımı nasıl yazılır? TDK Arnavut kaldırımı yazılışı birleşik mi, ayrı mı?

18.06.2022 15:52 Son Güncelleme: 18.06.2022 15:54 Türki Dil Kurumu resmi internet adresinde kelimelerin doğru yazılışları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.